Скоч-Брит Рефил Туш Чистач, Чистач Вкупно
  • Обновено

Скоч-Брит Рефил Туш Чистач, Чистач Вкупно

DEN 271.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КЛИКНЕТЕ ОВДЕ ЗА да видите дополнителни корисни алатки за чистење Скоч-Брит.Продолжете лесно да напојувате преку тешки нереди во бањата со замена на вашиот чистач Со Када За Не-Гребење Scotch-Brite® И Полнење На Чистачот За Плочки. Овластувања преку ѓубриња од сапун, тврда вода, бигор и друга нечистотија од туширање без гребење. Користете само вода или вашиот омилен чистач. Безбедно на подови и ѕидови од плочки, врати за туширање, кади и многу повеќе!. Чистење влакна направени од 100% рециклирана содржина. За замена : Отстранете ја користената глава од алатот и фрлете ја. Центрирајте ја новата глава за чистење на алатот, притиснете на место и мрдајте напред-назад за да се зацврстите.