Коринтјаните 10: - значи, без разлика дали јадете, пијте-винил Налепница Налепница Цитат-Мал-Нежно Розова
  • Обновено

Коринтјаните 10: - значи, без разлика дали јадете, пијте-винил Налепница Налепница Цитат-Мал-Нежно Розова

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој винил религиозен цитат е налепница со повеќе линии што гласи : "1 Коринтјаните 10 : 31 - значи, без разлика дали јадете, пиете што и да правите, направете го сето тоа за Слава Божја" Налепницата треба со сите фонтови и стилови. Идеален е за вашата трпезарија или кујна. Налепницата лесно се прилепува на повеќето рамни површини и е одлична идеја за подарок за празниците или специјалните прилики. Дали знаевте дека дизајнираме сопствени налепници и ѕидна уметност? Контактирајте го нашиот дизајнерски тим денес. Направено од висококвалитетен винил кој може да се отстрани., Овој ѕиден цитат доаѓа во 1 лесна за нанесување самолеплива налепница., Сите бои на налепници се прикажани во оваа листа., Оваа налепница ќе се придржува до гипс картон третирано дрво рамно метално огледало или стакло. Повикајте конкретни прашања за апликација., Изберете од една од нашите три достапни ширини. Висините ќе се разликуваат. Ви треба различна големина? Контактирајте не! Сите наши графики се прилагодливи според вашите спецификации.