Малиот свет на оливија-Полка Точки Принцеза 18 Кукла Класичен Плакар Со Закачалки-Сива
  • Обновено

Малиот свет на оливија-Полка Точки Принцеза 18 Кукла Класичен Плакар Со Закачалки-Сива

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прекрасниот сив и бел украсен плакар со точки за кукли е одлично место за чување на сите нивни фенси фустани и облекување предмети. Две огледални бебешки розови исечени врати се отвораат за да изложат широк простор со неколку розови закачалки за складирање на сите предмети за облека што може да се замислат. Исто така, постои полица за складирање над вратите на горното ниво за поставување други работи, како и под сивата полица. 11.50"(Л)x10. 00"(W)x19. 50"(Ж) кукла И додатоци не се вклучени.