Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Традиционални Килими Од Каки Зелена Персиска Област, 8' 12'
  • Обновено

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Традиционални Килими Од Каки Зелена Персиска Област, 8' 12'

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Традиционални Килими Од Каки Зелена персиска област, 8' х 12'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.