СИГНАЛИЗАЦИЈА З-812-БВ-Баракуда Пазете Се Од Рустикален Знак Баракуда
  • Обновено

СИГНАЛИЗАЦИЈА З-812-БВ-Баракуда Пазете Се Од Рустикален Знак Баракуда

DEN 570.56

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете од три цврсти материјали (Издржлив Винил Налепница, Цврста Пластика или Алуминиум), секој достапен во различни големини! Сите знаци се направени од надворешни издржливи материјали и печатени со најквалитетен растворувач третиран СО УВ во индустријата и ќе траат цел живот во затворени простории или до 5 години на отворено без ' рѓосување или избледување. Карактеристики рустикален, Потресен Гроздобер Изгледпластичен Знак За Внатрешен И Надворешен Смешен Домашен Декор За Гаражи, Дневни Соби, Спални Соби Спецификации Тежина : 0,15 фунти - SKU : VSNS182332 ГОРДО НАПРАВЕНО ВО Сад : Купете Со доверба И гордост што доаѓа само од купување производ За Потпишување произведен во нашиот најсовремен објект Во Вест Палм Бич флорида. Совршен Подарок-Добар За украсување работен простор или виси во дувло, овој новитет знак прави одличен подарок за секого. Брзо и Лесно Монтирање-Доаѓа со претходно исечени дупки за монтирање за закачување. Големина-8 " Х 12 – - Добро За украсување на работен простор или виси во дувло, овој Пазете се од новина знак, исто така, прави одличен подарок.Овој Знак Е совршен подарок за рекреација или детска соба, дури и одличен За Машка Пештера! Тие се идеален подарок за домашно Затоплување, Таен Дедо мраз или Забава За Одмор во Канцеларија.