Линон Дома Декор Аспире Површина Килим Колекција, Сива И Сина, 8' 11'
  • Обновено

Линон Дома Декор Аспире Површина Килим Колекција, Сива И Сина, 8' 11'

DEN 1478.72

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Колекцијата Аспире е дебела кадифена 100% Нова Волна рачно изработена Во Индија. Дизајните се преодни и имаат апстрактни дизајни, како и малку изменети геометриски обрасци. Колекцијата Аспирант содржи бои кои се наоѓаат во најдоброто од денешните домашни моди и нудат поп за да се собере секоја просторија. Големина На килим( Ft) : 8 'x 11'. Рачно Тафтувана Конструкција. Преоден Стил. Изработени од 100% Волна. Поддршка : Латекс И Памук. Содржи Латекс. 30 Дена Без Дефекти На Производителите. Редовно вакуумирајте само со вшмукување, исклучете ја лентата за тепање. Исчистете го местото со влажна крпа и благ детергент. Се препорачува професионално чистење.