Вогеле Дами Палацо Панталони Карирани Панталони За Печатење Еластична Лежалка Со Половината Секојдневно Носење Дно Секојдневна Домашна Облека Сини ШОРЦЕВИ XL
  • Обновено

Вогеле Дами Палацо Панталони Карирани Панталони За Печатење Еластична Лежалка Со Половината Секојдневно Носење Дно Секојдневна

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Панталони Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Пижами се базираат на боја блок карирани дизајн, со еластична половината, директно панталони. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Панталони Со Права Нога со Џебови, Лабави Удобни Лежерни Панталони За Пижами, Палацо Панталони Со Среден Струк, Боемски Долги Панталони.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Лабави Панталони Пижами Дно Панталони Облека За Спиење Домашна Облека Тип На Шема : Кариран Печатење Во Риги, Врвка За Влечење, Еластична Боја На Половината : Бела, Сина, Црвена, Црна Бела Карирана, Црвена Права, Црна Бела Карирана Права, Светло Црвена Права, Црвени Шорцеви, Бели Шорцеви, Сини Шорцеви, Бели Шорцеви Со Пруги (По Избор)Големина : С, М, l, Xl, Xxl, 3xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : Памучна Спандекс Должина : Должина На Глуждот : Средината На Половината Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Дом, Забава, Секојдневно, Ноќ, Карактеристики На Спиење : 1.