Обични Врвови Со Качулка Топла Аниме Една Качулка За Мажи Женски Дуксери Модни Унизни Пуловери Есенски Момчиња Девојчиња Спортска Облека
  • Обновено

Обични Врвови Со Качулка Топла Аниме Една Качулка За Мажи Женски Дуксери Модни Унизни Пуловери Есенски Момчиња Девојчиња Спортска

DEN 479.20

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стил На Должина на ракавот : Должина На Облека Со Долги Ракави : Редовен Тип : Лабав Стил : Мода/Секојдневна/Дебелина На Колкот : Стандарден Тип : Дуксер : Јака : Тип На Шема Со Качулка : Материјал За Печатење : полиестерски влакна меки и Удобни, погодни за Кожата, Лесни.Сезона : Зима, Aut, пролет инструкции За Перење : Рачно перење или машинско перење, миење раце може да ја направи облеката издржлива. Таа е погодна за секојдневно носење, слободно време, датира, улица, работа, училиште и други occasions.It погоден е и за пролет, aut, зима, забави, празници, родендени, нови години и други прилики.Исто така одличен роденденски подароци. Ве молиме погледнете ја табелата со големини за да ја изберете соодветната големина поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-3 см, благодарам.Ако сакате да носите лабава, се препорачува да купите облека што е една големина поголема од вообичаеното. Ви благодариме за вашиот избор. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви одговориме навреме. Обични Врвови Со Качулка Топла Аниме Едноделна Качулка За Мажи Женски Дуксери Модни Унисекс Пуловери Есенски Момчиња Девојки Спортска Облека.