Метри Силна Еластична Јаже Шок Кабел Црвено
  • Обновено

Метри Силна Еластична Јаже Шок Кабел Црвено

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис : 4мм х 10 Метар, Сосема нов, шок кабел висококвалитетен Врвен Латекс кабелот е лесен, силен, отпорен на абење и долготраен висока јачина и Заштитен Погоден за лавици за покриви, приколки, мелени чаршафи, церади, чамци, каравани и многу други општи употребаматеријал : латекс еластична должина на јаже : Прибл. 32,8 стапки/10 мдијаметар : Прибл. 0.16 инчен/4 mm Package Вклучува : 1 Парче Јаже Шок кабел. СЕЧИ. Морски Брод Кајак Јаже.