Украси За играчки Украси За Божиќни Приврзоци Цртани Украси Дрво Креативна Божиќна Боја кадифен играчка
  • Обновено

Украси За играчки Украси За Божиќни Приврзоци Цртани Украси Дрво Креативна Божиќна Боја кадифен играчка

DEN 479.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава до август Од Пазарот На Џојбај.Божиќни Украси Креативен Цртан Филм Украси За Новогодишна Елка Во Боја Опис : Божиќни орнаменти анонимни занаетчиски кукли за дрво, дом, градинарска декорација.Погоден за трговски центри, супермаркети, продавници, куќи, хотели, украси.Украсувањето на куќата За Божиќ е убава декорација.Направете Ја Елката поубава.Уникатен и убав подарок за вашето семејство или пријатели.спецификација : име На Производ : Божиќен приврзок материјал : фланелетизирај : Околу 17cm X9, 5cmx2cmpackage Вклучени : 3x Виси Накит Играчки Украси Божиќ Приврзок Цртан Филм Орнаменти Дрво Креативни Божиќ Боја кадифен играчка.