Панди Во Црвени Очила Женски Оглавник Висок Врат Бикини Костими За Капење Поставен Вкрстен Костим За Капење
  • Обновено

Панди Во Црвени Очила Женски Оглавник Висок Врат Бикини Костими За Капење Поставен Вкрстен Костим За Капење

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Панди Во Црвени Очила Женски Оглавник Висок Врат Бикини Костими За Капење Поставен Вкрстен Костим За Капење Обложен (отстранлив) врв за бикини + гаќички. Прилагодлив ремен за оглавник и дизајн на ремен за грб, секси гаќички, умерено покривање. Ткаенината е мека, средно растегната, ситно изработена, рачно миење во ладна вода или машинско перење. Совршен за тропски одмори, пливање, забави на плажа и базен, меден месец, крстарења и многу повеќе. Шик дизајн, удобен за носење, внимателно дизајниран да ги прикаже облините на фигурата, совршен за носење сами или како подарок за семејството и пријателите.