Дедо Вино Шише Покритие Подарок Кеси Божиќ Вечера Божиќ Партија Маса Украси
  • Обновено

Дедо Вино Шише Покритие Подарок Кеси Божиќ Вечера Божиќ Партија Маса Украси

DEN 126.88

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : *100% сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*божиќните навлаки за Шишиња Со Вино се изработени Од висококвалитетна неткаена ткаенина, мека и удобна, нетоксична И без мирис, здрава И еколошка, силна и издржлива и може повторно да се користи после миење*Погоден За сите Ваши Шишиња Црвено Вино Шампањ Минерална Вода Јаболковина Маслиново Масло И Бонбони Чоколадо Божиќни Бисквити И Мали Подароци за деца родители дете слобода на вашата имагинација За Спомени. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Можете да ги споделите со вашите пријатели и семејство, да ја наполните вечерата со *Божиќен дух и да го направите вашиот оброк многу празничен, за да можете да уживате во вашата празнична ноќ. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба.