Елен Меч Закачалка
  • Обновено

Елен Меч Закачалка

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мерки 3 3/4 " високо. Се протега до 3 1/4" широк. Комплет од два кои може да се монтираат на секое растојание на ѕид за да се прикажат пиштоли со различна големина, мечеви, боуви, ками или бастуни. Лиена метална конструкција со античка завршница од калај. Вклучува хардвер. Елен Меч Закачалка.