Машки Пејсли Цветни Фустан Кошула Краток Ракав Тенок Фит Копче Надолу Кошули За Матурска Свадба
  • Обновено

Машки Пејсли Цветни Фустан Кошула Краток Ракав Тенок Фит Копче Надолу Кошули За Матурска Свадба

DEN 783.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Декорација/Процес : Печатење. . Должина На Облека : Редовна. . Должина на ракавот : Краток ракав. . Тип на издание : Редовно Вклопување. . Дебелина : Лесен. . Тип На Големина : Редовна Големина. . Материјал : Полиестер. . . Активност : Одмор,Забава,Дневно,Патување,Домаќинство, Одмор. . Стил : Секојдневен. . Тема : Лето. . Големина : 100,110,120,130,140,150,160,170,2 XS,. . XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL, 6 XL, 7 XL, 8 XL. . Удобен Материјал : Произведен Од Мека Полиестерска Ткаенина, Убав Принт, Погоден За Летна/Плажа/Одмор/Океанска Облека. Големина на вклопување : Одговара На Големината И Редовниот Стил На Вклопување Прават Да се Чувствувате Добро и Удобно кога Носите. Технологија за ладење : Хавајска Кошула со Мека И Свежина Ткаенина, Помагајќи Потта Да Испари Побрзо.