Технологија на батерии Рбц Комплет За Замена На Батерии ЗА АПЦ УПС СУ СУ450НЕТ СУ СУ700НЕТ БХ900Р
  • Обновено

Технологија на батерии Рбц Комплет За Замена На Батерии ЗА АПЦ УПС СУ СУ450НЕТ СУ СУ700НЕТ БХ900Р

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Rbc5 замена ups batt apc su450 su450net su700 su700net Батерија Хемија : Олово Киселина Батерија Хемија : Олово Киселина Тип На Производ : Батерија Единица Излез Напон : 12 V Dc Тип На Производ : Батерија Единица Компатибилност : АПЦ UPSS : SU450 NET SU700 SU700 NET Производител Дел Број : Rbc5-SLA5-ОТИ Ограничена Гаранција : 18 месец излезен напон : 12 v dc производител : технологија на батерии, inc име на производ : ups Замена На Батеријата Кертриџ Бренд Име : Оти Тип На Производ : Батерија Единица; Излезен Напон : 12 V Dc; Фактор На Форма : Модул За Приклучок.