Мичел и Нес Машки Џери Рајс Вајт сан Франциско 49ерс_ Автентичен Повратен Пензиониран Играч Џерси
  • Обновено

Мичел и Нес Машки Џери Рајс Вајт сан Франциско 49ерс_ Автентичен Повратен Пензиониран Играч Џерси

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Се сеќавате дека гледавте Како Џери Рајс доминира со противниците со неговиот сет на вештини. Прославете ја неговата кариера со Овој Автентичен пензиониран дрес на играчот од сан Франциско 49ерс од мичел И нес. Совршениот дизајн на сликата ќе ве потсети на деновите кога вашиот омилен играч патролираше на гридиронот. Кога ќе го носите овој дрес од сан Франциско 49ерс, сите очи ќе бидат вперени во вас. Увезени Повлече На Затворање Машина За Перење Екран за Печатење ракав Графика Увезени Бренд : Мичел & Нес машина за перење, линија сува Официјално лиценциран.