Кров Бо Ѕид Монтирани Решетката Издржлив Цврст Куфер Носителот Автомобил Покрив Бо Заградата Аикидо Кука За Складирање За Веслање
  • Обновено

Кров Бо Ѕид Монтирани Решетката Издржлив Цврст Куфер Носителот Автомобил Покрив Бо Заградата Аикидо Кука За Складирање За Веслање

DEN 2719.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис : Изработен од метален материјал, Цврст и durable.No потребни се алатки, лесна инсталација на ѕид.Кога не е во употреба, може да се преклопи рамна на ѕидот, или потоа да ги чувате во вреќата За Складирање.Изработени од висококвалитетни и издржливи материјалипогоден за автомобили кровна кутија, кајаци, кануа, даски за сурфање и сноуборд итн.Спецификација : Материјал : Металбој : Табела Со Црна Големина : 62см/24.41 инчен пакет Вклучува : 1 Пар Покрив Кутија Ѕид Монтиран Ракнота : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори. Покривот Кутија Ѕид Монтирани Решетката. Ѕид Монтирани Автомобил Покрив Кутија Решетката. Багаж Превозникот Кајак Сурфање Даска Кану.