Генуискиди Жени Камизола Боди Комбинезони Летни Секојдневни Проѕирни Мрежести Ромпери Без Ракави Клупска Облека Улична Облека
  • Обновено

Генуискиди Жени Камизола Боди Комбинезони Летни Секојдневни Проѕирни Мрежести Ромпери Без Ракави Клупска Облека Улична Облека

DEN 399.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ракав : Без Ракави. Забелешка : . Пол : Жени. Модно Совпаѓање : женскиот летен комбинезон со камизола е многу погоден за совпаѓање со шорцеви, фармерки со висок струк, блејзери, здолништа и која било друга облека, што ве прави поелегантни и шармантни. Пакет Вклучувајќи : . Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Карактеристики. Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини.Женски Боди Од Камизола Комбинезони Летни Секојдневни Проѕирни Мрежести Ромпери Без Ракави Улична Облека. Мек Материјал : летниот женски едноделен комбинезон е изработен од полиестер, кој е мек и пријателски за кожата, удобен и дише, елегантен и сладок. Ветување. Елегантен Дизајн : Проѕирна мрежа, V-врат, без ракави и без грб, комбинезон за боди од камизола, тенок фит, летен секојдневен ромпер без ракави, што ве прави пошармантни.