Hadanceo Божиќ Декорација Приврзок Точка Bownot Ѕид Декорација Божиќ Дрвени Приврзок Сцена Распоред Убава Партија Материјали
  • Обновено

Hadanceo Божиќ Декорација Приврзок Точка Bownot Ѕид Декорација Божиќ Дрвени Приврзок Сцена Распоред Убава Партија Материјали

DEN 265.44

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршен е за украсување Новогодишна елка и украсување забави, може добро да ја украси дневната соба, спалната соба, ресторанот, кафулињата итн.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.