Женски Нов Жежок Стил Мода Без Грб V Вратот Sequin Патент Широк Нога Дами Обични Панталони Во Парк Нови Комбинезони За Жени ПОРТОКАЛ XL
  • Обновено

Женски Нов Жежок Стил Мода Без Грб V Вратот Sequin Патент Широк Нога Дами Обични Панталони Во Парк Нови Комбинезони За Жени

DEN 199.52

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

66"големина : Л Сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 86см/33.43" Должина : 148см/58.86" половината : 72см/28. Тежина на пакетот : 480гр. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!).16" должина : 151cm/59. Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 78см/30.Женски нов жежок стил мода без грб v-вратот sequin патент едно парче широк нога едно парче дами повик панталони во парк.45"големина : Xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 94cm/37.27"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 82см/32.) Табела големина : .28" Половината : 68см/26. : Можете Да Ја Спарите Еднобојната Облека Со Чевли, Сандали Или Потпетици Како Што Сакате.06"големина : Xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 90см/35.01" половината : 80cm/31. Материјал : Полиестер. Забелешка : Тоа е Ромпер,А не Фустан. За Пролет, лето,aut,улична облека и Секојдневен Живот, погодни за Сите Видови Фестивали, Доволно Удобни и Топли.58" должина : 150см/59.