Бебе Отвратителен Нето Отвратителен Нето Автомобил Седиште Отвратителен Нето Универзална Патент Дише Мрежа Отвратителен Нето Голем За Новороденче
  • Обновено

Бебе Отвратителен Нето Отвратителен Нето Автомобил Седиште Отвратителен Нето Универзална Патент Дише Мрежа Отвратителен Нето

DEN 464.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

мрежа за Одбивање На бебиња Нето отвратителна Мрежа За Седишта За Автомобили Универзална Мрежа За Одбивање На Мрежи Што Дише Со Патент Голема За Новороденчиња Спецификација : Тип На Ставка : Нето материјал што отфрла Автомобилско седиште : Список На Мрежести Пакети : 1 Х Мрежа За Одбивање На Седишта За Автомобили Најдобра Структура : мрежестата структура ја прави мрежата што одбива седишта за автомобили поефикасна и издржлива од традиционалниот Отвратителен За Кружни мрежи . Погоден За Автомобили : мрежата за одбивање Доенчиња одговара на повеќето стандардни колички за бебиња, меки седишта за автомобили, носачи за бебиња и кревети за бебиња и така натаму. Удобен За Употреба : Дозволувајќи им на воздухот и циркулацијата да го одржуваат бебето удобно и ладно додека го користите. Не содржи Отвратителен отвратителен или други хемиски инсектициди.