Дизајн Куќа Џамбо Шарка Игла Врата Запре Во Полиран Месинг,, 10-Пакет
  • Обновено

Дизајн Куќа Џамбо Шарка Игла Врата Запре Во Полиран Месинг,, 10-Пакет

DEN 430.08

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Отстранете го ризикот од дупнати ѕидови и распарчено дрво предизвикано од треснување на вратите. Дизајниран и произведен Од Дизајнерска Куќа, доверлив извор за квалитетно осветлување, хардвер, водовод, кујна и производи за капење за секој вкус и буџет. Купете Со Доверба : нашата 1-годишна ограничена гаранција и приоритет на клиентите гарантира дека вашите набавки се без ризик. Овие запирања на вратите се направени од легура на цинк и доаѓаат во елегантна полирана месинг завршница за да одговараат на хардверот на вашата врата.Дизајнерската Куќа Џамбо Игла за шарки тешките затворачи на вратите доаѓаат во пакет од 10 за ваша погодност. Експертите за хардвер : нашата неспоредлива експертиза за продажба на хардвер повеќе од еден век не позиционира како доверливи експерти во индустријата . Овие издржливи запирања на вратите се дизајнирани да ги заштитат вашите ѕидови и врати од оштетување и да го елиминираат звукот на тресната врата. Вредност Пакет Од 10 Врата Запира : Десет џамбо шарка игла врата затворачи се вклучени за погодност да додадете во целата куќа . Со димензии 2-1/5-инчи, оваа станица на вратата ќе собере иглички со шарки со дијаметар од 1/4-инчи до 5/16-инчи и ќе се прилагоди од 85-степени на 125-степени за да одговара на вашите специфични потреби.