Мрежеста Торба За Перење Повторна Употреба Издржлива Торба За Машина За Перење За Деликатна Блуза Трикотажа Долна Облека Градник Долна облека И Облека За Бебиња Ч?
  • Обновено

Мрежеста Торба За Перење Повторна Употреба Издржлива Торба За Машина За Перење За Деликатна Блуза Трикотажа Долна Облека Градник

DEN 310.24

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : Елегантно Сиво од Висока класа.62 " е погоден за листови за палто и така натаму. Материјал : Полиестерска Мрежа + АБС Патент. Пакетот вклучува : 1*Патент Торба за Перење. Големина : а, 30*40СМ/11,81*15,75"; Б, 40*50СМ/15,75*19,69"; Ц, 50*60СМ/19,69*23,62"; Д, 60*60СМ/23,62*23,62"; Е, 22*33СМ/8,66*12,99"; Ф, 17*15см/6. Различни комбинации на големини за задоволување на различните потреби за облека.75 " е погоден за Маици за кошули итн. Густ градник може да мие два градници истовремено.