Домот Уреди сатен -глава, сина со дизајн на зелено срце
  • Обновено

Домот Уреди сатен -глава, сина со дизајн на зелено срце

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Забава ја исполнува функционалноста за вашиот завршен допир. Содржи ја вашата манекенка за колекција на домашни уреди! Држете ја косата со супер-мека, екстра долга глава, која стилски ги држи лабавите нишки подалеку од лицето без да се лизне. Носете го за да измиете, нанесете шминка, прелистувачи за твиз или како лента за коса. Унисекс стил е одличен за тинејџери и возрасни. Двостраната сина ткаенина има редови на ситни зелени срца кои му даваат на вашиот изглед екстра-врвен поп пизаз. Супер мека сатенска сина глава со детали за зелено срце. Идеално за тинејџери и возрасни. Унисекс стил. Одлично за создавање обичен изглед. Зелените срца отпечатени од двете страни на сина ткаенина. 26 "шал е совршена за сите типови на коса. Проверете повеќе од домашните додатоци за коса, вклучувајќи шарени ленти за глава, клипови и гребени.