Соимои Памучен Дрес Ткаенина Плоштад И Спирален Геометриски Декор Ткаенина Печатен Двор Широк
  • Обновено

Соимои Памучен Дрес Ткаенина Плоштад И Спирален Геометриски Декор Ткаенина Печатен Двор Широк

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сите се дизајни се нови и дизајнирани во нашето студио од специјализирани дизајнери на текстил кои имаат солидно познавање на производството на ткаенини и нивната крајна употреба на производи. Colors ПС : Боите може да варираат според Квалитетот на ткаенината, Гсм и Нишките Исто така. ✤ Функција : Средна тежина, нормално 4-насочно истегнување. ✤ Брои предиво : 140 х 100. Не Се користат Штетни хемикалии во процесот на печатење пред и по печатење на ткаенината . ✤ Материјал : Памучна Маичка ✤ Техника : Ткаени. ➽ ПС : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку. Почнувајќи од создавање на дизајн до процес на финално печатење на ткаенини обучената работна сила е усогласена опремена со најнова модна технологија и техники што ја прави ткаенината поживописна и попрецизна како што изгледаат на сликите. ✤ Ширина : 58 Инчи. Единица за продажба : Покрај Дворот.✤ Ткаат : Обичен.