Crayola Бришење Извртливи Обоени Моливи, Брои, Училишен Прибор
  • Обновено

Crayola Бришење Извртливи Обоени Моливи, Брои, Училишен Прибор

DEN 207.52

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Завршете ја вашата колекција на уметнички материјали со овој разноврсен пакет Со Моливи во Боја Со Боја Од 12 брои Креола. Секое парче е подготвено за употреба и не бара острење. Смелите, светли бои без напор додаваат живописни нијанси на занаети, цртежи или ремек-дела дома или училиште. Вградената гума за бришење, која е формулирана за изведба без дамки, овозможува промени без стрес во училишните задачи и други креации. Тие се изградени со материјали со врвен квалитет и вклучуваат долготрајно олово. Јасните буриња на Овие Моливи Во Боја На Креола, овозможуваат брза визуелна идентификација. Уникатната дизајнирана база се врти без напор за да произведе повеќе оловен врв во секое време кога ви треба. Секое пакување содржи издржлива пластична торбичка за складирање што овозможува уредна и уредна организација. Крејола Извртувања Обоени Моливи, 12-Брои : 12 извртливи обоени моливи во различни забавни бои. Бришење. Не е потребно острење. Вклучува издржлива пластична торбичка за складирање. Креола Извртувања обоени моливи се нетоксични. Не се препорачува за деца под 3-годишна возраст. Број на модел : CYO687508.