Сомотска Јакна За Бебе Детско Палто Зимска Надворешна Облека Затворање На Копчето Руно
  • Обновено

Сомотска Јакна За Бебе Детско Палто Зимска Надворешна Облека Затворање На Копчето Руно

DEN 241.44

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сомотска Јакна За Бебе Детско Палто Зимска Надворешна Облека Затворање На Копчето За Руно .Оваа палто јакна е погодна за возраст од новороденче до 3 години деца девојчиња и момчиња, тоа е топла крпа за зимска облека, изработена од класичен Материјал од ткаенина од кодурој : Мешан Полиестер+Памук, Полиестерско Руно. Ова е зимски капут за девојчиња момчиња од 3 Месеци до 3 години. Големина : ве молиме проверете ја табелата со големини за да ја изберете вистинската големина .ако вашето бебе е буцкасто ,ве молиме изберете една големина поголема.