Занает Организатори Редење 2 Кругови-Јасно, Пк 6, Дарис
  • Обновено

Занает Организатори Редење 2 Кругови-Јасно, Пк 6, Дарис

DEN 1.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Организатори на занаети Мини Пластични Контејнери Што Се Редат 5/Пкг-Јасен Круг 2 " Дарис-Организатори На Занаети што Се Редат. Овие цврсти пластични контејнери со големо влијание ги организираат сите ваши мали предмети брзо и лесно и ги одржуваат безбедни и на дофат без да мора да пребарувате низ бескрајни фиоки, кутии и торби. Одлични се за стругалки, креатори на картички, занаетчии, монистра и многу повеќе. Овој пакет содржи пет контејнери со длабок х 2ин со дијаметар од 3/4, кои безбедно се заклучуваат заедно (еден врз друг) со еден капак за горниот сад.