Женска Маичка Ханес Фул Поштенски Дуксер, Палео Пинк 2Х
  • Обновено

Женска Маичка Ханес Фул Поштенски Дуксер, Палео Пинк 2Х

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ханес Женски Дрес Целосна Патент Качулка 100% памук. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. Удобна, лесна текстура ткаенина од дрес. Полн патент напред со широк појас и манжетни. Прилагодлив аспиратор за влечење со џебови за торбичка.