Бурко Страничен Поглед Огледало Замена Стакло-Јасно Стакло-5262H
  • Обновено

Бурко Страничен Поглед Огледало Замена Стакло-Јасно Стакло-5262H

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Заменете го вашето разбиено странично огледало стакло со Замена На Огледалото За Страничен Преглед На Бурко По нарачка. Претходно исечени и подготвени за нанесување за неколку секунди. Дизајниран да ги исполнува или надминува спецификациите на ое на возилото. Овие ретровизори На Бурко Не вклучуваат држач за мотор и се ставаат со лепила за кора и стап за сигурна врска. Изберете го вашето возило внимателно. Детални упатства се вклучени или отпечатени на кутијата за лесна инсталација. Се продава поединечно со безбедно пакување за да се обезбеди безбедно пристигнување. Огледалата за Замена на бурко се дизајнирани и произведени Во Гранд Рапидс, мичиген давајќи му на својот производ заслужено одобрување. Замената На Огледалото На Страничниот Поглед На Бурко е поддржана со 30-дневна гаранција Вклучува претходно применет грејач. Големина : 5-1/16 " х 7-1/2". 9-15/16" Дијагонала.- Бурко Страничен Поглед Огледало Замена Стакло Многу производи бараат опрема специфична за возилото.