- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1994 Година-Нисан Максима Заден Лев Диск Дебеломер На Сопирачката
  • Обновено

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1994 Година-Нисан Максима Заден Лев Диск Дебеломер На Сопирачката

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1994-2000 Нисан Максима Заден Лев Диск Сопирачка Дебеломер (GLE / GLE-E / GXE / S)ОДГОВАРА : 1995 - 1999 Максима GLE V6 3.0 L Автоматски 4-Врата Седан1996 - 1998 Максима GLE-E V6 3.0 L Автоматски 4-Врата Седан1995 - 1999 Максима GXE V6 3.0 L Автоматски 4-Врата седан1995 - 1999 Максима Se V6 3.0 L автоматски 4-ВРАТА СЕДАН1994 - 1999 МАКСИМА gxe v6 3.0 l Автоматски 4-ВРАТА Седан1994 - 1999 Максима Se V6 3.0 L Автоматски 4-ВРАТА Седан1995 - 2000 Максима Gle V6 3.0 L Автоматски 4-Врата СЕДАН1995 - 2000 Максима Gxe v6 3.0 l автоматски Седан Со 4 Врати1995-2000 максима SE V6 3.0 L АВТОМАТСКИ СЕДАНОТЕСЕМИ - натоварен Калипер На Сопирачката Со Полу-Натоварено Куќиште На Дебеломер со 4 ВРАТИ, Држач, Водич За Кабел, Рачка И Пружини Години : 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000fits Мотори : Атрибути На Производот : калифорнија предлог 65 : Предупредување : Рак И Репродуктивна Штета Оди-Делови ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара. Одговара Изберете : 1994-2000 НИСАН МАКСИМА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.