Палубата Плус, Челик Палубата Завртки, Бр. во. лбс Ѕвезда Рамна Глава Надворешноста
  • Обновено

Палубата Плус, Челик Палубата Завртки, Бр. во. лбс Ѕвезда Рамна Глава Надворешноста

DEN 2.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Палубата Плус керамички надворешни завртки за палубата нудат сеопфатно решение за прицврстување на завршна обработка, вклучувајќи надворешно дрво, композитни и трим употреба. Палубата Плус не бара претходно дупчење и е совршена за сите ваши потреби за палуби, мечување и надворешно дрво. Керамичката обвивка обезбедува супериорна отпорност на ' рѓа и корозија со 4 слоја заштита - слој од цинк, слој за хемиска адхезија, епоксидна обвивка и издржлива заштитна завршница. Овој слој штити од временските услови, како и од корозија поради хемикалии кои се наоѓаат во третираната граѓа. 4-слојот слој, исто така, надминува 1.000 часа во тестирањето на сол спреј. Челичните завртки не бараат претходно дупчење. Овие завртки За Палуба плус се идеални за потребите на проектот за украсување, мечување и надворешно дрво. Челичниот материјал нуди издржливост и сигурност. Дизајнирани со технологија за погон на ѕвезди без ленти, овие завртки се двојно потрајни од споредливите алтернативи На филипс-диск. 4-слојот слој, исто така, надминува 1.000 часа во тестирањето на сол спреј.