Лежерни Панталони со Широки Нозе на амилие Женски Еластични Панталони Со Висок Струк, Лабави Панталони Со Панталони Со Директно Дно
  • Обновено

Лежерни Панталони со Широки Нозе на амилие Женски Еластични Панталони Со Висок Струк, Лабави Панталони Со Панталони Со Директно

DEN 319.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спецификација : . Останете ладни и удобни со нашите женски дневни панталони. Големина (инч)tttttt. Mt Length : t40. Lt Length : t40, 55 t Hip : t45, 67 пресврт : t25, 98-34, 65. XLt Length : t40. ПОЈАВУВАЊЕ : Женското дно е одлично за совпаѓање Со Маици, кошули, блузи, патики, рамни чевли, сандали итн. Материјал : 65% Памук + 35% Полиестер. 09 пресврт : t24.