Алатка За Резба, Издржливи Флејти За Мелење За Надворешни Работи
  • Обновено

Алатка За Резба, Издржливи Флејти За Мелење За Надворешни Работи

DEN 606.40

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Алатка за резба, Издржлив Фреза 10 парчиња 4 Флејти за Надворешна Спецификација : Тип На Ставка : Мелење Машина Материјал : Волфрам Челик : Прибл. 48г / 1.7 Озпроизвод Модел : Прибл. 3. 175х15мм / 0, 1х0, 6инскоп На Примена : Акрилик, МДФ, ПВЦ, итн Пакет Листа : 10 х 4 Флејти Фреза 1 х Пластична Кутија Забелешка : 1. Ве молиме дозволете грешка од 1-2 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. [Цврст и Издржлив] изработен е од волфрам челик, не е лесен за оштетување и има работен век и може да се користи некое време. [Разумен Дизајн] ја зголемува силата и ригидноста на алатката, што е погодно за ваша употреба и заштеда на трудот. [Фина Изработка] машината за мелење се обработува со мелено фино мелење, така што евакуацијата на чипот е и не се држи до секачот.