Викерман 9 '64 Џерси Фрејзер Ела Вештачка Елка, Неосветлена
  • Обновено

Викерман 9 '64 Џерси Фрејзер Ела Вештачка Елка, Неосветлена

DEN 1759.52

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Викерман 9 'х 64" Џерси Фрејзер Ела Вештачка Елка со 6516 Пе/Пвц Совети. Ова традиционално дрво е направено од прекрасна мешавина на јп и пвц совети на метални шарки гранки. Доаѓа неосветлен, лесно се склопува и вклучен Е држач За Метално дрво. Викерман 9 'х 64" Џерси Фрејзер Ела Вештачка Елка, Неосветлена.