Оскар Де Ла Рента Пејџ Јазли Женски Сандали И Флип Апостолки Голи Големина М
  • Обновено

Оскар Де Ла Рента Пејџ Јазли Женски Сандали И Флип Апостолки Голи Големина М

DEN 493.44

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД ОСКАР ДЕ ЛА РЕНТА и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги понудат. Ќе најдете разноврсни трендови на гардероба кои ќе изгледаат совршено со разни тимови и прилики. Без разлика дали ви недостасува нешто модерно, секојдневно или шик оскар ДЕ ЛА РЕНТА има избор вашиот плакар, а вие, чекавте! ОСКАР ДЕ ЛА РЕНТА. Повод : Повик. Големина : 38. Материјал : Текстил. Боја : Розова. Цврсто. Женски. Редовно. Сандала. Фустан Сандала. Јазол. Руш. Лизгај. Висина На Петицата : 4. Тип На Пета : Стилето.