Шампион Бакар Плус МСП Свеќичка-H8C
  • Обновено

Шампион Бакар Плус МСП Свеќичка-H8C

DEN 1759.20

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сигурен перформанси. Оваа Шампионска свеќичка има електрода од бакарно јадро која обезбедува зголемена спроводливост и контрола на топлина за добро целокупно абење. Шампион Бакар Плус МСП Свеќичка-H8 C.