Мавтајте И Мрдајте Луксузен Ортопедски Кревет За Миленичиња Во Стилот На Софата, Сив
  • Обновено

Мавтајте И Мрдајте Луксузен Ортопедски Кревет За Миленичиња Во Стилот На Софата, Сив

DEN 607.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој луксузно ватиран кревет за миленичиња со софа е прелиен со ултра меко вештачко крзно што ќе го натера вашето куче да се стутка за добра дремка! Ватираните граници додаваат навестување на луксуз додека обезбедуваат поддршка за вашето домашно милениче. Зајакнатите страни додаваат и ортопедска поддршка за вашиот крзнен пријател. Отстранливата влошка овозможува брз и лесен пријател на автомобилот. Вашето домашно милениче ќе се заљуби во овој кревет! На врвот со ултра меко вештачко крзно. Ватиран граници за дополнителен навестување на луксуз. Зајакнати страни за дополнителна ортопедска поддршка. Шема : Ватиран Лист.