Мојот Живот Како Розова И Сина Зебра Пижами Кукла Облека
  • Обновено

Мојот Живот Како Розова И Сина Зебра Пижами Кукла Облека

DEN 2.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Помогнете да ја направите вашата кукла удобна и подготвена за спиење Со Мојот Живот Како Розови И Сини Пижами за Кукли од 18 инчи! Овој симпатичен ансамбл содржи маица со зебра со кратки ракави, соодветни пижами со зебра печатење и преслатки нејасни влечки од зебра. Оваа пријатна облека за пижами ја подготвува вашата кукла за спиење, спиење или само лежење наоколу! Мојот Живот Како Пижами Од Розова И Сина Зебра за Кукли Од 18 инчи е само еден дел од Целиот Мој Живот како колекција (кукли и други додатоци што се продаваат одделно). Совршено големина За вашето малечко Е Мојот Живот како кукла од 18 инчи . Вклучува 1 врв со кратки ракави, 1 пар панталони и 1 пар влечки. Симпатичните нејасни влечки од зебра ја комплетираат облеката. Разиграниот ансамбл носи забавни и смели бои во гардеробата на омилената кукла на детето . Се препорачува за деца на возраст од 5 и повеќе години.