Кафепрес-Ранд Пол За Мали Боди За Новороденчиња Со Долги Ракави
  • Обновено

Кафепрес-Ранд Пол За Мали Боди За Новороденчиња Со Долги Ракави

DEN 543.20

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ние нудиме илјадници дизајни за избор. Сигурно ќе го најдете уникатното бебешко боди што го баравте. Што новороденче не изгледа одлично во новороденче ромпер со смешен или симпатичен дизајн? 100% супер мекиот памук ќе се чувствува одлично на нивната кожа, и удобен и издржлив. Три-предвремени затворање за пелени промени и машина перат. Овие ползавци за бебиња се совршен подарок за туширање за бебиња или само затоа што. Долги Ракави Бебе Ребро Боди. 5.0 мл. 100% чешлани прстени памук 1х1 бебе ребро. Рамни шевови. Двојна игла ребрести врзување на вратот, рамената, ракавите и отворањето на нозете. Супер мек материјал за чувствителна кожа. Машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои. Сува сува ниска за лесна и удобна нега. УВЕЗЕНИ. Вашето задоволство е наше ветување,а враќањата/размените се олеснуваат.