Бригс И Стратон Ло-Тон Пригушувач За ХП Квантни Мотори, или 625-Серија Мотори
  • Обновено

Бригс И Стратон Ло-Тон Пригушувач За ХП Квантни Мотори, или 625-Серија Мотори

DEN 430.72

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оригинален дел за замена На Бригс И Стратон за мали бензински мотори. Овој оем дел обезбедува правилно вклопување и перформанси за одржување на животниот век на вашиот мотор Бригс И Стратон. Пригушувач За Издувни Гасови. Ја омекнува бучавата што доаѓа од моторот. Обезбедува дополнителен слој на филтрација на издувните гасови. Одговара на различни модели Бригс И Стратон и Торо.