Рака Вентилатор Хартија Виткање Вентилатор Партија Свадба Декор
  • Обновено

Рака Вентилатор Хартија Виткање Вентилатор Партија Свадба Декор

DEN 3.00

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рака Вентилатор Хартија Виткање Вентилатор Партија Свадба Декор : Ова е многу убава гроздобер виткање рака вентилатор, направени од дрво со елегантен модел Непречено отворање и затворање. Материјал : Хартија + Најдобар избор за летна свадба И забава Погодна За деловни прилики, роденденски подароци итн. Со фирма фан на ноктите фиксна. Рака Вентилатор Хартија Виткање Вентилатор Партија Свадба Декор.