Комплет За Одржување НА Комбиниран Базен Leke Wing Pod Combo AXV417WP ЗА Навигатор Хејворд
  • Обновено

Комплет За Одржување НА Комбиниран Базен Leke Wing Pod Combo AXV417WP ЗА Навигатор Хејворд

DEN 1.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.*Цврст и издржлив, долг работен век.