Џиколилили Флексибилни Брус Четка За Сечење Одбор Избришете Кујна Филтер Мрежа Чистење Четка Домаќинство Материјали На Дозвола
  • Обновено

Џиколилили Флексибилни Брус Четка За Сечење Одбор Избришете Кујна Филтер Мрежа Чистење Четка Домаќинство Материјали На Дозвола

DEN 2.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2 ПАРЧИЊА Флексибилна Четка За Брусење Одбор За Сечење Избришете Ја Кујнскиот Филтер За Чистење На Мрежата Опис : Име : Силиконски Материјал За Четка За Миење Садови : еколошки силиконски Производ нето тежина : 85гр спецификации На Производот : 12* 10 * 2мм карактеристики На Производот : силиконски материјал за храна, безбеден и еколошки, флексибилна деформација, двострана четка за чистење, така што нема место за криење на дамки, може да се користи ПОСТОЈАНО, Миење Садови, Миење Овошје и Зеленчукпакетот Вклучува : 1x Црна Силиконска Четка За Чистење 1x Бела Силиконска Четка За Чистење 2pc флексибилна Четка За сечење Четка За сечење Избришете ја четката за чистење на кујнскиот филтер. Дозвола За Домашни Материјали. Материјал : ПП. Уникатна Конструкција : ве прави поудобно додека ја користите и поминувате помалку време правејќи го она што треба да го направите!. Услуги На клиентите : ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе одговориме за 24 часа.