куче божиќ на креативна седечка месечина приврзок декорација собрани јагниња уво венец божиќ
  • Обновено

куче божиќ на креативна седечка месечина приврзок декорација собрани јагниња уво венец божиќ

DEN 260.64

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

①поради различниот дисплеј и светлосните ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата. Пакетот вклучува : 1 ● Приврзок (испорачан со јаже). подароци за многу прилики, како Што Се Божиќ, свадби, годишнини, младенци, ангажмани, нови куќи или украси за празнични дрвја. ②поради рачно мерење, дозволете отстапување од 0,5-1см. Внимателен подарок! Секое парче накит е прикачено со класичен златен метален кабел, завиткан во меурчиња.Подгответе се за празнични подароци!. Нашите дизајнери создадоа уникатна и незаборавна декорација на дрво, која веднаш ќе стане Скапоцен сувенир. Оваа декорација ќе донесе среќа на секого. Материјал : дрво. Големина : 10 € 8cm/3.94€3.15 во. Секој што ќе ја добие оваа декорација, семејството, пријателите, колегите и соседите ќе ја добие јасната слика во боја на оваа декорација.Големина шема : . Пакетот Вклучува : 1 ● Приврзок (испорачан со Јаже). Големина : 10 € 8cm/3.94€3.15 во. Секој Што Ќе Ја Добие Оваа Декорација, Семејството, Пријателите, Колегите И Соседите Ќе Ја Добие Јасната Слика Во Боја На Оваа Декорација. Материјал : Дрво. ①поради Различниот Дисплеј и Светлосните Ефекти, Вистинската Боја Може Да биде Малку Поинаква од Сликата.