Carevas Ml Серија Видео Торба За Чување Торба Отпорна На Удари Со Рачки За Носење ЗА ML30BI ML60BI 2-Комплет
  • Обновено

Carevas Ml Серија Видео Торба За Чување Торба Отпорна На Удари Со Рачки За Носење ЗА ML30BI ML60BI 2-Комплет

DEN 207.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : . Торба за носење специјално дизајнирана за видео од серијата МЛ погодна за 2-комплет. Може да складира рефлектор ML30/ ML30 Bi/ ML60/ ML60 Bi, рачка и други додатоци. Одделени прегради дизајн, плус пена отпорна на удари внатре, торбата за носење може вашето видео од удар. Со мрежест џеб внатре за складирање додатоци; двојно затворање на патентите и удобен. Со рачка за носење, лесна за носење, погодна за фотографирање. Спецификации : . Бренд : . Модел : CB32. Примени на : мл серисл видео . Пакување Листа : . 1 * торба За Носење Торба специјално дизајнирана за видео од серијата МЛ погодна за 2-комплет. Може да складира рефлектор ML30/ ML30 Bi/ ML60/ ML60 Bi, рачка и други додатоци. Одделени прегради дизајн, плус пена отпорна на удари внатре, торбата за носење може вашето видео од удар. Со мрежест џеб внатре за складирање додатоци; двојно затворање на патентите и удобен. Со рачка за носење, лесна за носење, погодна за фотографирање.