деца девојки облека Облека Велигден Зајаче Печати Краток Ракав Маици Детска Облека, Возрасни #10
  • Обновено

деца девојки облека Облека Велигден Зајаче Печати Краток Ракав Маици Детска Облека, Возрасни 10

DEN 287.84

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Летни Маици Врвови За Печатење Секојдневна Облека За Возрасни И Деца. Материјал : Полиестер. Облик на деколте : кружен врат. Должина на ракавот : краток ракав. Големина : Дете-70смВозрасни-6ХЛ. Одговараат за деца и Возрасни. Применлива Сцена : Дневно, Спорт, Дома, Патување и др. Забелешка : . Ве молиме дозволете мала толеранција во големина поради рачно мерење, а осветлувањето во фотографијата може да резултира со разлика во бојата отколку што е во реалниот живот. Мек и удобен материјал. Креативни печатени обрасци. изработени од полиестер.