Женска сатенска Пижама Поставена Дводелна Облека За Спиење Со Долги Ракави
  • Обновено

Женска сатенска Пижама Поставена Дводелна Облека За Спиење Со Долги Ракави

DEN 0.33

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

* Боја на предметот : Виолетова,Сива,Зелена,Црна,Сина,Розова,Темно кафеава,Светло-кафеава,Бела(како што покажуваат сликите)* Карактеристики на Предметот : Мека и удобна : меката ткаенина се прилагодува на кожата, што е многу удобно и дише, ќе се чувствувате добро* Состојба На Предметот : Сосема Нова* Опис На Предметот : ·Применлив пол : Женски·Тип На Ракав : Долг Ракав·Шема : Еднобојна,Мека и удобна·Сезона : Пролет,Лето,Aut,Зима·Тема : Дневно* содржина на пакетот : 1*Кошула,1*Панталони (Други Предмети Што не Се Вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 48 часа.