Женски Летен Лабав Ленен Суспендер Комбинезони Комбинезон Панталони Со Лигавчиња Широки Панталони За Нозе
  • Обновено

Женски Летен Лабав Ленен Суспендер Комбинезони Комбинезон Панталони Со Лигавчиња Широки Панталони За Нозе

DEN 255.36

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

51 пресврт : t45. 1 Х женски секојдневен комбинезон. Не грижете се дека тоа ќе и наштети на вашата кожа. Висат сува. Фит Тип : Лабава. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите за да ја добиете облеката што одговара на вашата големина. XLt Length : t139пресврт : t111t Hip : t123. Пол : Жени. Тип На Ставка : Комбинезони Ромпери.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. Материјал : Лен и Полиестер. 3 XLt Length : t143пресврт : t121t Hip : t133. големината Е азија големина. XLt Length : t54. Повод : Совршен за лето, забава, шопинг, секојдневен, плажа, на отворено, одмор, секојдневно носење, гледање филмови и така натаму.