Промаши Турбан, Глава И Капи-Сите Големини Во Еден Плик - *ШЕМА ЗА ШИЕЊЕ*
  • Обновено

Промаши Турбан, Глава И Капи-Сите Големини Во Еден Плик - *ШЕМА ЗА ШИЕЊЕ*

DEN 0.67

Залиха
Во продавницата

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Меккол Шема-турбан На Промаши, пакет За Глава вклучува обрасци и упатства за седум различни турбани и блиски капи, понудени во С-21 1/2"(54,5 см), М-22 1/2"(57см) и Л-23 1/2"(59,5 см). Сите погледи имаат опционално вата.